Prywatność

 

01. W niniejszej Polityce Prywatności, kiedy używamy terminu “Witryna”, mamy na myśli stronę internetową, którą zarządzamy, tj. vvv.pl. Nasza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich z Witryny. Jeśli nie zgadzasz się z przedstawionymi tu zasadami poufności, nie korzystaj Witryny.

02. Administratorem danych osobowych Użytkowników Witryny jest Elektryk Jerzy Stajszczyk Spółka Komandytowa z siedzibą w Namysłowie 46-100, ul. Stawowa 3, NIP: 7521450436. Ochrona danych odbywa się zgodnie z wymogami powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a ich przechowywanie ma miejsce na zabezpieczonych serwerach.

03. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi - ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa wspólnotowego.

04. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.

05. Witryna realizuje funkcje pozyskiwania informacji o Użytkownikach i ich zachowaniach w następujący sposób:
- gdy Użytkownik wysyła do nas pytanie poprzez email.
- poprzez gromadzenie plików “cookies”.

06. Dane podane w e-mailu są przetwarzane np. w celu dokonania procesu obsługi zapytania ofertowego.

07. Dane osobowe pozostawione w Witrynie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.

08. Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła. Osoba ta ma również praw do modyfikacji i zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie.

09. Zastrzegamy sobie prawo do zmian w Polityce Prywatności Witryny, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój Witryny. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.

10. Witryna korzysta z Google Analytics, usługi analizy oglądalności stron internetowych udostępnianej przez Google, Inc. (“Google”). Google Analytics używa “cookies”, czyli plików tekstowych umieszczanych na komputerze Użytkownika w celu umożliwienia witrynie przeanalizowania sposobu, w jaki Użytkownicy z niej korzystają. Polityka prywatności Google Analytics znajduje się w Google Prywatność i warunki i jest częścią niniejszej polityki prywatności.

11. Jeśli usuniesz Twoje konto w Witrynie - Twoje konto zostanie usunięte przez firmę Elektryk Jerzy Stajszczyk Spółka Komandytowa do 365 dni od ostatniego zamówienia.

12. W razie wątpliwości co któregokolwiek z zapisów niniejszej Polityki Prywatności prosimy o kontakt pisząc do nas na adres rodo@vvv.pl.